Daugiabučių turėklai

Daugiabučių turėklai

Daugiabučių turėklai

Įmonė gali pasiūlyti įvairaus profilio daugiabučių turėklų projektavimą, gamybą ir montavimą.
Siūlome savo sprendimus montavimo darbams, ruošiame suderinimo brėžinius įdėtinių detalių gamybai, ruošiantis turėklų įrengimui ateityje.

Cinkuoto metalo turėklai daugiabučiams

Jeigu yra reikalavimas, kad daugiabučių lauko turėklai turėtų aukštesnę atparumo klasę drėgmei, visuomet rekomenduojame naudoti karšto cinkavimo metodą prieš padengiant gaminį milteliniu būdu. Daugeliui plieno tipų galima taikyti karšto cinkavimo metodą (galvanizavimas). Kai kurie aktyvūs elementai esantys pliene, ypač silicis (Si) ir fosforas (P), gali pakenkti karšto cinkavimo procesui. Dėl tos priežasties tinkamos kompozicijos parinkimas gali duoti geresnius cinko padengimo rezultatus atsižvelgiant į produkto išvaizdą, storį ir švelnumą. Taip pat metalo apdirbimas prieš cinkavimą (nesvarbu ar buvo atliktas šaltas ar karštas valcavimas) gali turėti įtakos reakcijai su cinko lydiniu. Jeigu teikiama didelė svarba gaminio išvaizdai arba jo dangos storiui, patartina pasidomėti apie plieno kilmę prieš gaminant produktą.

Nerūdijančio plieno turėklai

Lietuvoje dažniausiai paplitusi nerūdijančio plieno markė yra AISI304. Mūsų oro sąlygom ji yra tinkama, bet norint išgauti maksimalų atsparumą, galime naudoti AISI316 klasės plieną, jis yra plačiai paplitęs Skandinavijoje, miestuose arčiau jūros ir t.t.
Projektuose, kur balkonai gaminami iš stiklo yra naudojamas aliuminis padengtas milteliniu būdu, ši kombinacija irgi turi labai gerą atsparumą drėgmei ir yra tinkama naudoti lauko sąlygomis. 

Daugiabučių viduje turėklai dažniausiai yra gaminami iš juodo arba nerūdijančio plieno.
Galime pasiūlyti medinį porankį ant tokio tipo turėklų.

Turėklų gamyba ir projektavimas

Imdamiesi naujo projekto, pirmiausia atsakingai įvertiname kiekvieno kliento individualius poreikius ir viziją, todėl prieš pradedant gaminti mūsų projektuotojas sudarys projektą pagal Jūsų norus.

Daugiau
Balkonų turėklai

Stiklas – puikiai tinka lauko balkonų turėklams. Galima jį kombinuoti su nerūdijančio plieno elementais arba dažyto aliuminio profiliais.

Daugiau