Nerūdijančio plieno turėklai

Nerūdijančio plieno turėklai

Nerūdijančio plieno laiptų turėklai

Nerūdijantis plienas kaip medžiaga yra plačiai naudojama įvairių tipų turėklams ir turėklų konstrukcijoms gaminti.
Lietuvoje nerūdijančio plieno turėklai yra dažnai naudojami viešųjų įstaigų viduje bei lauke, neįgaliųjų porankiai prie daugiabučių įėjimų, daugiabučių laiptų turėklai laiptinėse, kaip sudėtiniai balkono turėklų konstrukcijos elementai ar detalės.
Nerūdijantis plienas dėl savo ilgaamžiškumo ir atsparumo korozijai dažnai pasirenkamas lauko turėklams.
Dažniausiai naudojamas vamzdis porankiams yra 42,4 mm.
Privačiuose objektuose nerūdijančio plieno statramsčiai arba užpildas kartais komplektuojami su mediniais porankiais.
Taip pat nerūdijantis plienas gali būti kombinuojamas su stiklo turėklais. Tokios konstrukcijos pasirinkimas dažniausiai naudojamas viešose įstaigose, ofisuose. Tokios konstrukcijos privalumas – nesenstantis dizainas, lengvai valoma ir atrodo prabangiai.

Kaip sužinoti nerūdijančio plieno turėklų kainą?

Mes rekomenduojame pildyti mūsų užklausos formą, į užklausas sureaguojame daug greičiau nei į įprastus laiškus. Jeigu to padaryti negalite, galite atsiųsti keletą nuotraukų į elektroninį paštą nurodytą kontaktuose.

Jeigu turite nusibraižę eskizą ar brėžinį galite atsiųsti jį elektroniniu paštu, galėsime paskaičiuoti kainą.

Ar vykstate į objektus išsimatuoti nerūdijančio plieno turėklus?

Taupant abiejų pusių laiką mes beveik visuomet pirminę informaciją galime pateikti iš Jūsų atsiųstos informacijos ar nuotraukų. Būtų gerai jeigu pridėtumėte panašių turėklų dizainą iš mūsų ar bet kokios kitos galerijos.

Kodėl verta rinktis nerūdijantį plieną turėklų gamybai?

Nerūdijantį plieną verta rinktis, nes šios markės plieno gaminiai puikiai tinka mūsų oro sąlygoms, yra labai atsparus drėgmei, todėl nerūdijančio plieno turėklai gali būti naudojami tiek lauko tiek vidaus sąlygomis. Turėklą lengva prižiūrėti, atsitikus smulkiems pažeidimams nesunku atnaujinti pažeistas vietas.

Kuo skiriasi nerūdijančio plieno turėklai nuo dažyto metalo turėklų?

Dažyto metalo turėklus reikia papildomai dengti antikoroziniais dažais, galima rinktis bet kokią spalvą iš RAL spalvų paletės, tuo tarpu nerūdijančio plieno turėklai patys iš savęs turi antikorozines savybes.

Laiptų pakopos

Laiptų pakopos yra neatskiriama vidaus interjero dalis.

Daugiau
Turėklų gamyba ir projektavimas

Imdamiesi naujo projekto, pirmiausia atsakingai įvertiname kiekvieno kliento individualius poreikius ir viziją, todėl prieš pradedant gaminti mūsų projektuotojas sudarys projektą pagal Jūsų norus.

Daugiau
Stiklo turėklai

Stiklas – puikiai tinka lauko balkonų turėklams. Galima jį kombinuoti su nerūdijančio plieno elementais arba dažyto aliuminio profiliais.

Daugiau

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.