Turėklų gamyba ir projektavimas

Turėklų gamyba ir projektavimas

Turėklų gamyba ir projektavimas

Imdamiesi naujo projekto, pirmiausia atsakingai įvertiname kiekvieno kliento individualius poreikius ir viziją, todėl prieš pradedant gaminti mūsų projektuotojas sudarys projektą pagal Jūsų norus.
Išmatavimo metu su klientu aptariame tvirtinimo turėklų specifikacijas, ar bus naudojamas medinis porankis, kaip tvirtinsime prie laiptų maršų. Visą šia informacija projektavimo metu atvaizduojame suderinimo brėžiniuose.
Turėklus, kurie montuojami lauke dažniausiai siūlome šiuos variantus:
Konstrukcija milteliniu būdu gruntuojama ir dažoma pagal RAL spalvų paletę.
Konstrukcija karšto cinko voniuose cinkuojama, smėliuojama ir tuomet dažoma pagal RAL spalvų paletę.
Skirtumas tarp šių dviejų padengimo būdų yra ilgaamžiškumas, antruoju būdu apdirbama konstrukcija turi didesnį atsparumą drėgmei, net jeigu yra mechaninis dažų pažeidimas.
Vidaus ir lauko turėklų gamyboje ir montavimuose naudojame naujausią bei moderniausią suvirinimo įrangą: “ESAB”, “JASIC” bei “KEMPPI”.

Vidaus turėklų konstrukcijas viriname TIG suvirinimo aparatais, tam kad kuo mažiau matytųsi suvirinimo siūlės ir gaminys atrodytų kuo estetiškiau. Tokio tipo objektuose pastaruoju metu taip pat pradėjome naudoti ėsdintą baldinį vamzdžių tipą, Metalo gamintojai tokio tipo vamzdžius gaminami su intencija kad jie bus naudojami būtent interjero gaminiams.
Balkonų turėklams montuoti dažnai yra naudojamas mobilus aliuminis bokštelis. Jis lengvai pastatomas privačių namų kiemuose ar didesniuose objektuose. Esant reikalui yra nuomuojama kita kėlimo įranga.

Laiptų turėklai

Laiptų turėklai, arba dar vadinami vidaus turėklai gali būti montuojami ant pakopų viršaus arba iš laiptų maršų šono.

Daugiau
Laiptų pakopos

Laiptų pakopos yra neatskiriama vidaus interjero dalis.

Daugiau
Balkonų turėklai

Stiklas – puikiai tinka lauko balkonų turėklams. Galima jį kombinuoti su nerūdijančio plieno elementais arba dažyto aliuminio profiliais.

Daugiau