Stiklo turėklai

Stiklo turėklai

Stiklo turėklai

Stiklas – dažnai naudojamas viešos paskirties įstaigų turėklų gamybai.

Stiklas – puikiai tinka lauko balkonų turėklams. Galima jį kombinuoti su nerūdijančio plieno elementais arba dažyto aliuminio profiliais.

Stiklas gali būti tonuotas, arba norit išgauti pageidaujamą spalva klijuojama plėvelė, dar vadinama laminavimu. Dažniausiai rekomenduojame stiklą grūdinti, taip užtikrinamas saugumas stiklui dūžtant. Stiklas gali būti nuo 4-12 mm storio, dažniausiai turėklams naudojamas 10 mm.

Stiklas – kaip vidaus turėklų dalis interjere atrodo išskirtinai ir moderniai. Dažnai ant stiklo yra montuojamas medinis arba nerūdijančio plieno porankis. Dar galimas aliuminio profilis briaunoms uždengti, tai nėra būtina ir turėklas gali būti tiesiog berėmis stiklas.

Pagrindinis stiklo turėklų privalumas, kad jų nereikia atnaujinti. Stiklas gali ilgus metus būti lauke ir jo nepaveiks nei karštos vasaros dienos, nei šaltos žiemos.

Pagrindinis stiklo trūkumas yra kasdienė priežiūra. Jeigu stiklas yra žmonėms pasiekiamoje vietoje, dažnai yra ištepama prisilietimais, todėl reikalinga kasdienė priežiūra norint, kad jis atrodytu nepriekaištingai. 

Laiptų pakopos

Laiptų pakopos yra neatskiriama vidaus interjero dalis.

Daugiau
Laiptų turėklai

Laiptų turėklai, arba dar vadinami vidaus turėklai gali būti montuojami ant pakopų viršaus arba iš laiptų maršų šono.

Daugiau
Turėklų gamyba ir projektavimas

Imdamiesi naujo projekto, pirmiausia atsakingai įvertiname kiekvieno kliento individualius poreikius ir viziją, todėl prieš pradedant gaminti mūsų projektuotojas sudarys projektą pagal Jūsų norus.

Daugiau