Stiklo turėklai

Stiklo turėklai

Stiklo turėklai

Stiklas – dažnai naudojamas viešos paskirties įstaigų turėklų gamybai. Tačiau pastaruoju metu stikliniai turėklai jau tampa populiarus pasirinkimas individulių namų projektuose, nes suteikia erdvės ir modernumo patalpai.

Stiklas – puikiai tinka lauko balkonų turėklams. Galima jį kombinuoti su nerūdijančio plieno ar kito metalo elementais arba dažyto aliuminio profiliais ar kitomis medžiagomis.

Stiklas gali būti tonuotas, arba siekiant išgauti pageidaujamą spalva klijuojama plėvelė, dar vadinama laminavimu (laminuotas stiklas). Turėklams su stiklu dažniausiai naudojamas grūdintas stiklas, taip užtikrinamas saugumas stiklui dūžtant. Grūdintas stiklas gali būti nuo 4-12 mm storio, dažniausiai turėklams naudojamas 10 mm.

Stiklas – kaip vidaus turėklų dalis interjere atrodo išskirtinai ir moderniai. Dažnai ant stiklo yra montuojamas medinis arba nerūdijančio plieno porankis. Dar galimas aliuminio profilis briaunoms uždengti, tai nėra būtina ir turėklas gali būti tiesiog berėmis stiklas.

Pagrindinis stiklo turėklų privalumas, kad jų nereikia atnaujinti. Grūdinto stiklo turėklai gali ilgus metus būti lauke ir jų nepaveiks nei karštos vasaros dienos, nei šaltos žiemos.

Pagrindinis stiklo trūkumas yra kasdienė priežiūra. Jeigu stiklas yra žmonėms pasiekiamoje vietoje, dažnai yra ištepama prisilietimais, todėl reikalinga kasdienė priežiūra norint, kad jis atrodytu nepriekaištingai.

Kaip galima sužinoti stiklo turėklų kainą?

Patogiausias ir paprasčiausias būdas yra užpildyti užklausos formą, joje galite parašyti savo pageidavimus, pridėti keletą nuotraukų. Į užklausas sureaguojame daug greičiau nei į elektroninius laiškus. Arba galite rašyti elektroninį laišką taip pat pridedami turimą informaciją ir nuotraukas.

Ar galima būtų išsikviesti meistrą išmatuoti stiklinių turėklų?

Pirminėje stadijoje mes kainą galime nustatyti tik iš Jūsų atsiųstų objekto nuotraukų ir trumpo aprašymo. Jei kaina tinkama, meistras atvyks į vietą atlikti matavimų ir toliau suderins stiklo turėklų gamybos ir montavimo eigą ir terminus, patikslins kainą.

Kaip tvirtinate berėmio stiklo turėklus ir ar reikia kažkaip pasiruošti prieš tokių turėklų montavimą?

Dažniausiai stiklo turėklai yra tvirtinami iš šono su tvirtinimo elementais. Tvirtinimas iš šono padeda sumažinti papildomų elementų kiekį. Galima stiklo turėklus tvirtinti prie mūsų paruoštų tvirtinimo kojų arba panaudojant Q-Railing tvirtinimo sistemą stiklams. Visus šiuos klausimus galime atsakyti gavę iš Jūsų užklausą.

Lengvas montavimas – vienas stiklo privalumų – jokio papildomo pasiruošimo šių turėklų montavimui nereikia, tik prieš gaminant medines laiptų pakopas reikia aptarti su meistrų dėl pakopų išsikišimo į šoną. 

Laiptų pakopos

Laiptų pakopos yra neatskiriama vidaus interjero dalis.

Daugiau
Laiptų turėklai

Laiptų turėklai, arba dar vadinami vidaus turėklai gali būti montuojami ant pakopų viršaus arba iš laiptų maršų šono.

Daugiau
Turėklų gamyba ir projektavimas

Imdamiesi naujo projekto, pirmiausia atsakingai įvertiname kiekvieno kliento individualius poreikius ir viziją, todėl prieš pradedant gaminti mūsų projektuotojas sudarys projektą pagal Jūsų norus.

Daugiau