Vidaus palangės

Vidaus palangės

Uosio masyvo medinės vidaus palangės

Uosio mediena, garsėjanti šviesiai ar šviesiai ruda spalva ir tiesia tekstūra bei ilgaamžiškumu kietmedžio mediena. Ji pasižymi puikiu atsparumu nusidėvėjimui, todėl yra tinkamas pasirinkimas palangėms. Dėl uosio medienai būdingo tvirtumo palangės atlaiko kasdienius reikalavimus, susijusius su buvimu šalia durų ir langų – atsparumas drėgmei ir vandeniui, saulės spinduliams.

Šviesi ir neutrali uosio medienos spalva gali pagyvinti ir papildyti bendrą interjero dizainą. Ji pasižymi švaria ir šiuolaikiška išvaizda, kuri ypač patraukli moderniame ar minimalistiniame interjere. Tiesus uosio medienos raštas suteikia tvarkos ir paprastumo pojūtį, prisideda prie vizualiai malonios ir neperkrautos erdvės kūrimo.

Ąžuolo masyvo medinės vidaus palangės

Ąžuolo mediena garsėja šiltais, medaus atspalviais ir išskirtiniais tekstūros raštais. Ąžuolas gerbiamas dėl savo tvirtumo ir atsparumo, todėl palangės gaminamos iš ąžuolo medienos masyvo plokštės ypač tinka didelio judėjimo zonose.
Turime dar vieną poziciją ąžuolo masyvo palanges su šakomis, šio tipo mediena yra tokia pati atspari ir išraiškinga kaip ir įprasta ąžuolo mediena, tik tose vietose kur buvo šakos mes dengiame tamsiu arba medžio spalvos špakliumi.

Sodri ir patraukli ąžuolo medienos spalva suteikia erdvei tradicinio žavesio. Išraiškingi medienos tekstūros raštai sukuria charakterio ir gylio pojūtį, todėl ąžuolinė palangė tampa pagrindiniu kambario akcentu. Ąžuolo medienos universalumas užtikrina, kad ji papildo įvairius interjero dizaino stilius – nuo klasikinio iki šiuolaikinio.

Medinių vidaus palangių gamyba ir montavimas

Abiejų tipų medines palanges gali būti padengtos beicu ir laku arba alyvuojamos. Toks padengimas užtikrina, kad palangės yra atsparios drėgmei ir saulės spindulių poveikiui, neblunka, yra lengvai valomos. Taip pat galime dažyti pagal RAL spalvų paletę, turime didelį pasirinkimą galimų spalvų variantų. Mes ruošiame spalvos pavyzdžius ant pasirinktos medienos parinkdami artimiausią spalvą prie užsakovo pateiktų grindų ar kitų vidaus interjero detalių.

Priekinę palangės dalį galime iškišti į priekį pagal kliento pageidavimą, dažniausiai 10-30 mm. Pagal pageidavimą galime suvesti palangę su siena lygiai, reikėtų šiuos klausimus atskirai apsitarti su meistru išmatavimo metu.

Palangių montavimas reikalingas ankščiau negu laiptų pakopų ir vidaus turėklų, palanges montuojame tuomet kai yra vykdoma sienų apdaila. Visiems mūsų gaminiams ir montavimo paslaugoms yra suteikiama garantija. Parašykite mums užklausą.

 
Laiptų pakopos

Laiptų pakopos yra neatskiriama vidaus interjero dalis.

Daugiau
Laiptų turėklai

Laiptų turėklai, arba dar vadinami vidaus turėklai gali būti montuojami ant pakopų viršaus arba iš laiptų maršų šono.

Daugiau
Stiklo turėklai

Stiklas – puikiai tinka lauko balkonų turėklams. Galima jį kombinuoti su nerūdijančio plieno elementais arba dažyto aliuminio profiliais.

Daugiau