Mediniai turėklai

Mediniai turėklai

Mediniai laiptų turėklai

Medis yra dažnas vidaus turėklų elementas.
Medinių laiptų turėklų gamyboje gali būti naudojami įvairios medienos tipai. Dažniausiai pasirenkama uosio arba ąžuolo masyvo mediena. Medienos tipas pagal kliento poreikį yra pritaikomas prie esamų grindų arba laiptų pakopų.
Porankis gali būti stačiakampis, kvadratinis arba apvalus.
Porankius dažniausiai dengiame alyva, tai yra natūralus lakas skirtas įsigerti į medį, taip išryškinant tekstūrą, bei paliekant medienos poras atviras. Šiuolaikinėse medžio alyvų sudėtyse galima rasti linų sėmenų, tiko, ar sojų aliejų, bei įvairių rūšių augalinės kilmės vaško. Alyvuotą paviršių daug maloniau liesti. Spalvą padedame išsirinkti iš mūsų turimų palečių. 
Jeigu norite derinti medienos spalvą prie virtuvės baldų, tuomet rekomenduojame naudoti beicą. Po beicavimo mediena dengiame apsauginiais lako sluoksniais.

Medinių turėklų statramsčiai

Turėklų statramsčiai, dar vadinami „užpildu“, tiek klasikiniame tiek moderniame interjere dažnai pasirenkami metaliniai. Metalas būna stačiakampis arba apvalus, dar galimi įvairūs metaliniai dekoratyviniai elementai.
Statramsčių spalvą pritaikome prie kitų dekoro ar interjero detalių, tokių kaip šviestuvai, rankenos, durys ir t.t.
Jeigu tai metaliniai statramsčiai – juos milteliniu būdu dažome. Dažai turi skirtingus matiškumus, struktūras, juos detaliai aptariame su klientais.

Statramsčiai taip pat gali būti ištekinti iš medžio, dengiami kita spalva negu porankis.

Statramsčius laiptų turėklams gaminame ir montuojame taip, kad atitiktų visus saugumo reikalavimus.

Mediniai turėklai laiptams – kodėl ir kaip išsirinkti?

Lauko turėklams iš medžio rekomenduojame rinktis maumedžio medieną, ši mediena pasižymi išskirtinėmis savybėmis: nors yra spygliuotis, klasifikuojamas kaip kietmedis. Šią medieną reikia impregnuoti tinkama alyvą, kad galėtų tinkamai tarnauti mūsų klimate lauko sąlygoms.

Mediniams vidaus turėklams siūlome rinktis ąžuolo medieną. Ąžuolas yra kietmedis, kuris pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu, todėl puikiai tinka vidaus turėklams. Ąžuolas taip pat labai atsparus drėgmei ir puvimui, todėl puikiai tinka naudoti vietovėse, kuriose yra didelė drėgmė. Be to, ąžuolas pasižymi unikaliu medienos raštu, kuris gali suteikti jūsų vidaus turėklams gražią išvaizdą. 

Pagrindinės priežastys, kodėl verta rinktis medinius turėklus, yra jų estetinis patrauklumas, ilgaamžiškumas ir priežiūros nereikalaujanti kokybė. Mediena pasižymi natūraliu grožiu ir šiluma, suteikiančia žavesio bet kuriai lauko ar namų interjero erdvei. Taip pat mediniai turėklai nereikalauja daug priežiūros, juos tereikia kartais užplombuoti arba nudažyti, kad būtų apsaugoti nuo drėgmės ir nusidėvėjimo. 

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kaip sužinoti medinių turėklų kainas?

Galite užpildyti užklausos formą, pateikti keletą nuotraukų ir aprašymą kokių turėklų norite. Į užklausos formos užklausas greičiau sureaguojame ir atrašome. Arba tiesiog prisekite keletą objekto nuotraukų su norimų turėklų dizaino nuotrauką iš mūsų ar kitų puslapių.

Jeigu turite kažkokius brėžinius ar kitą informaciją prisekite ją prie laiško, taip galėsime greičiau ir tiksliau įvertinti turėklų kainą bei Jūsų poreikius. 

Kuom skiriasi mediniai nuo metalinių turėklų?

Medinių turėklų užpildymas dažnai būna iš medinių bruselių, nors mūsų įmonė gali pasiūlyti ir metalo (pvz. nerūdijančio plieno) užpildą. 

Medinių turėklų pradžioje ir gale dažnai montuojamas didesnis bruselis, su akcentiniais raštais taip suteikdamas turėklams klasikinį stilių.

Kokių matmenų medieną naudojate projektuose?

Matmenis galima derinti užsakymo metu, jeigu turite pageidaujamų turėklų nuotrauką būtinai ją prisekite prie užklausos. Taip pat po sutarties pasirašymo ruošiame turėklų suderinimo brėžinį kuriame atvaizduojami visi matmenys.

Laiptų pakopos

Laiptų pakopos yra neatskiriama vidaus interjero dalis.

Daugiau
Laiptų turėklai

Laiptų turėklai, arba dar vadinami vidaus turėklai gali būti montuojami ant pakopų viršaus arba iš laiptų maršų šono.

Daugiau
Stiklo turėklai

Stiklas – puikiai tinka lauko balkonų turėklams. Galima jį kombinuoti su nerūdijančio plieno elementais arba dažyto aliuminio profiliais.

Daugiau