Laiptų pakopos

Laiptų pakopos

Laiptų pakopos

Medinės laiptų laiptų pakopos yra neatskiriama  vidaus interjero dalis.

Laiptų pakopas dažniausiai gaminame iš uosio arba ąžuolo kietmedžio masyvo medienos. Skirtumas tarp šių dviejų medienos tipų – ąžuolas geriau įsisavina spalvą, tuo tarpu uosis yra margesnis ir šviesesnis. Spalva dažniausiai derinama prie grindų paviršiaus arba durų atspalvių. Pakopą laiptams gali būti dengiama alyva, arba beicuojama ir lakuojama.

Standartinis pakopos storis yra 40 mm. Gylis nuo 260 iki 320 mm. Priešpakopės gali būti įvairių storiu nuo 20 mm iki pačios pakopos storio.  Priešpakopės gali būti dažomos sienų spalva, tuomet pakopą yra „išleidžiama“ apie 25 mm į priekį.

Pagal pageidavimą, galima pakopoje išfrezuoti griovelius LED apšvietimui.

Laiptų pakopos montuojamos ant betono arba metalo konstrukcijos – laiptasijos. Mes galime suprojektuoti ir pagaminti tiek metalinę tiek betoninę laiptų konstrukciją. Lauko laiptų apdailai dažniausiai naudojamos ažūrinės laiptų pakopos, kurias pagal individualius poreikius galime pagaminti.

Klientams, kurie nori išskirtinių laiptų galime pasiūlyti metalinė laiptų konstrukciją išeinančią iš sienos, ją „apsiūname“ medžiu ir laiptai atrodo lyg kabėtų ore. (Pvz. čia)

Kai laiptų pakopas montuojame tarp dviejų sienų arba jos yra labai ilgos – rekomenduojame jas darytis su apvadais. Pirmu atveju, kad neliktų tarpų tarp sienos ir pakopos, antruoju – kad pakopa geriau prisispaustų ir neturėtų galimybės išsiriesti.

Visi mūsų gaminiai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atitinka visus statybos reglamentus.

Laiptų pakopų kaina

Visuomet stengiamės savo klientams pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Laiptų pakopų kaina priklauso nuo projekto dydžio, pakopoms naudojamos medienos rūšies ir kainos, laiptasijų (betoninių ar metalinių) konstrukcijos, montavimo subtilybių. Susisiekite – ir paskaičiuosime jūsų projekto kainą.

Kaip prižiūrėti medines laiptų pakopas?

Jeigu laiptų pakopa yra dengiama alyva, ją kas 3-5 metus reikėtų atnaujinti.

Jeigu ant laiptų nepatenka svetimkūnių iš lauko, tarkime smėlio ar kitų aštrių elementų, atnaujinti galima kas 5 metus, jeigu laiptai yra arčiau lauko durų ir ant jų patenka nešvarumai, atnaujinti gali tekti kas 2-3 metus.

Atnaujinimo darbai nėra sudėtingi, juos galima atlikti patiems. Tereikia pakopą švelniai pašiaušti su mažo grūdėtumo švitriniu popieriumi ir tos pačios arba panašios spalvos alyva patepti. Alyvos perteklių po penkių minučių nuvalyti.

Laiptų turėklai

Laiptų turėklai, arba dar vadinami vidaus turėklai gali būti montuojami ant pakopų viršaus arba iš laiptų maršų šono.

Daugiau
Turėklų gamyba ir projektavimas

Imdamiesi naujo projekto, pirmiausia atsakingai įvertiname kiekvieno kliento individualius poreikius ir viziją, todėl prieš pradedant gaminti mūsų projektuotojas sudarys projektą pagal Jūsų norus.

Daugiau
Laiptasijos

Laiptasija, kitaip vadinama laiptų karkasas yra naudojama kaip pagrindas laiptų pakopos sumontuoti ir formuoti galutinai laiptus.

Daugiau