Balkonų turėklai

Balkonų turėklai

Balkonų turėklai

Balkonų turėklų aukštis turėtų būti H1200 mm.

Balkonų turėklai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų: nerūdijančio plieno, nerūdijančio plieno kombinuoto su stiklu, juodo plieno dengto gruntu ir dažais, juodo plieno padengto cinku ir dažais.

Dėl Lietuvos klimato nerekomenduojame turėklų lauke su medžio elementais, nuo drėgmės mediena atšilimo laikotarpiu išsiplėčia ir suskilinėja.

Privalumai kiekvieno balkonų tipo:

  • Nerūdijančio plieno – šis plienas turi didžiausią atsparumą oro sąlygų sukeliamai korozijai. Nerūdijančio plieno balkono turėklai atrodo vientisai ir prabangiai.
  • Nerūdijančio plieno su stiklu turėklai, šie turėklai turi visas korozijos atsparumo savybes. Tokie turėklai atrodo „lengviau“, nes neturi metalo elementu per vidurį. Stiklą visuomet rekomenduojame dėti 10 mm grūdintą stiklą. Stiklui pritvirtinti galima naudoti ne vieną būdą, stiklas gali būtį tvirtinamas į profilį, prisukamas prie balkono arba perdangos šono, su tvirtinimo elementais prisukamas prie nerūdijančio plieno statramsčių.
  • Turėklas iš juodo dažyto plieno, gali būti įvairių profilių storiu. Pastaruoju metu architektai dažnai renkasi stačiakampius 40×10 arba 50×10 mm profilius. Juos viriname vertikaliai, dėl saugumo. Turėklas yra gruntuojamas ir dažomas milteliniu būdų.
  • Turėklas iš juodo plieno padengtas cinku ir dažytas, skirtumas yra ilgaamžiškumas.

Toks turėklas gamykloje yra nardinamas į karštą cinką, gaminys pasidengia apsaugine danga, kuri stipriai pagerina eksplotacines savybes. Po šio proceso viršutinę gaminio dalį apdirbame, kad būtų malonu jį liesti ir gaminį dažome milteliniu būdų.

Daugiabučių turėklai

Įmonė gali pasiūlyti įvairaus profilio daugiabučių turėklų projektavimą, gamybą ir montavimą.

Daugiau
Turėklų gamyba ir projektavimas

Imdamiesi naujo projekto, pirmiausia atsakingai įvertiname kiekvieno kliento individualius poreikius ir viziją, todėl prieš pradedant gaminti mūsų projektuotojas sudarys projektą pagal Jūsų norus.

Daugiau
Verslui

Galime pasiūlyti įvairių profilių turėklų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus daugiabučiams, viešuojo naudojimo pastatams, mokykloms ir kitoms įstaigoms.

Daugiau