Balkonų turėklai

Balkonų turėklai

Balkonų turėklai

Balkonų turėklų aukštis, pagal LR statybos techninį reglamentą turėtų būti H1200 mm.

Pagal individualius užsakymus balkonų turėklai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų: nerūdijančio plieno, nerūdijančio plieno kombinuoto su stiklu, juodo plieno dengto gruntu ir dažais, juodo plieno padengto cinku ir dažais.

Dėl Lietuvos klimato nerekomenduojame turėklų lauke su medžio elementais, nuo drėgmės mediena atšilimo laikotarpiu išsiplečia ir suskilinėja. Metaliniai turėklai jūsų balkonui ar terasai yra dažniausias ir patvariausias pasirinkimas. Prieš gamindami balkonų turėklus visuomet atliekame tikslius matavimus, su užsakovu pasitvirtiname brėžinius bei sąmatą ir tik tada gaminame ir montuojame.

Privalumai pagal kiekvieno balkono turėklų tipą:

  • Nerūdijančio plieno balkono turėklas – šis plienas turi didžiausią atsparumą oro sąlygų sukeliamai korozijai. Pasirinkus nerūdijantį plieną – balkono turėklai atrodo vientisai ir prabangiai.
  • Nerūdijančio plieno su stiklu turėklai, šie turėklai turi visas korozijos atsparumo savybes. Tokie turėklai atrodo „lengviau“, nes neturi metalo elementu per vidurį. Dažniausiai siūlome dėti 10 mm grūdintą stiklą. Stiklui pritvirtinti galima naudoti kelis būdus – stiklas gali būtį tvirtinamas į profilį, prisukamas prie balkono arba perdangos šono, su tvirtinimo elementais prisukamas prie nerūdijančio plieno statramsčių.
  • Turėklas iš juodo dažyto plieno, gali būti įvairių profilių storiu. Pastaruoju metu architektai dažnai renkasi stačiakampius 40×10 arba 50×10 mm profilius. Dėl saugumo jų virinimas yra vertikalus. Turėklas yra gruntuojamas ir dažomas milteliniu būdų.
  • Turėklas iš juodo plieno padengtas cinku ir dažytas – išsiskiria ilgaamžiškumu.

Toks turėklas gamykloje yra nardinamas į karštą cinką, gaminys pasidengia apsaugine danga, kuri stipriai pagerina eksploatacines savybes. Po šio proceso viršutinę gaminio dalį apdirbame, kad būtų malonu jį liesti ir gaminį dažome milteliniu būdų.

Balkono turėklų kaina

Visuomet stengiamės savo klientams pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, atitinkantį kliento lūkesčius. Balkono turėklų kaina priklauso nuo projekto dydžio ir apimties, turėklams naudojamo metalo rūšies ir kainos, papildomų kombinacijų (pvz. stiklo užpildas), turėklų konstrukcijos ir montavimo subtilybių. Kiekvienas užsakymas yra individualus, tad susisiekite – ir paskaičiuosime jūsų projekto kainą. Peržiūrėti mūsų įgyvendintų balkono turėklų darbų pavyzdžius galite paspaudę čia.

Dažniausi klausimai iš mūsų klientų:

Planuojame užsakyti balkono turėklus neapsisprendžiame ar gaminti iš nerūdijančio plieno ar iš dažyto metalo, kuris variantas geresnis?

Abu variantai yra geri, priklauso nuo Jūsų namo eksterjero dizaino. Jeigu norite priderinti turėklus prie langų rėmo spalvos, tuomet reikia rinktis dažyto metalo turėklus.

Nerūdijančio plieno turėklai dažniausiai nėra dažomi, bet puikiai tinka lauko sąlygomis.

Norime užsakyti lauko turėklus tik neapsisprendžiame ar cinkuoti ir dažyti ir tik gruntuoti ir dažyti, koks skirtumas tarp šių dviejų padengimų?

Cinkavimas yra ilgaamžiškesnis, tačiau gaminys po cinkavimo ir dažymo turi smulkių iškilimų, kadangi jis yra chemiškai apdirbamas. Po šio apdirbimo rekomenduojame dažyti milteliniu būdu su struktūra, kad tuos pažeidimus kiek įmanoma uždengti.

Gruntavimas ir dažymas – dažniausiai privačiuose objektuose darome šio tipo lauko turėklų padengimo būdą. Jeigu gaminys nebus mechaniškai pažeistas, neturėtų būti jokių rūdijimų 10-15 metų. Po kurio laiko jeigu atsirastų kažkokių pažeidimų, galite lengvai pats juos sutvarkyti.

Gaminame ir daugiau įvairių metalo gaminių skirtų naudoti lauke ir pastato eksterjere. Galime pagaminti ir sumontuoti terasos tvorelės, stogelius ir kitus gaminius iš plieno ar kitos rūšies metalo.

 
Daugiabučių turėklai

Įmonė gali pasiūlyti įvairaus profilio daugiabučių turėklų projektavimą, gamybą ir montavimą.

Daugiau
Turėklų gamyba ir projektavimas

Imdamiesi naujo projekto, pirmiausia atsakingai įvertiname kiekvieno kliento individualius poreikius ir viziją, todėl prieš pradedant gaminti mūsų projektuotojas sudarys projektą pagal Jūsų norus.

Daugiau
Verslui

Galime pasiūlyti įvairių profilių turėklų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus daugiabučiams, viešuojo naudojimo pastatams, mokykloms ir kitoms įstaigoms.

Daugiau